top of page

HAKKIMIZDA

Tüm stratejik yönetim ve danışmanlık hizmetlerimizi, bütünleşik yürüterek zamandan ve paradan kazanmanıza yardımcı oluyoruz. İhtiyaca yönelik tüm stratejilerimizi birbirinden ayrı düşünmeden en etkili uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Başarılı yönetim, doğru tespit edilmiş bir analiz ve iyi düşünülmüş bir strateji ile başlar. Sizinle birlikte bu uygulamaları geliştiriyoruz. Planlanabilir ve gerçekçi olan tüm bu stratejiler sizi hedeflerinize yönlendirir, çünkü istediğiniz iş ortakları, müşteriler, bu beklenti ve fikir doğrultusunda sizi takip edecektir. Bu uzun vadeli planlama kritik görev durumlarında geçerlidir. Strateji aşamasından sonra, nereye gitmek istediğinizi, hangi araçları kullandığınızı, onlara nasıl ulaşacağınızı ve bu yolla katılan tüm taraflara ne gibi faydalar sağlayabileceğinizi bileceksiniz.

UZMAN KADROMUZ

PNMTEAM.jpg

ABİDİN ÖZŞAHİN

Kurumsal İletişim ve Marka Stratejisti

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimim öncesinde başlayan, ulusal ve global kurumların satış ve pazarlama alanında kazandığım tecrübelerimi, prodüksiyon ve medya alanında da devam ettirdim. 2007 yılından bugüne kadar aralıksız devam eden, yol hikayemin zaman içinde bana kazandırdığı misyonla iş dünyasına Kurumsal İletişim & Marka Stratejisti olarak hizmet götürmenin gururunu yaşıyorum. Türkiye'nin profesyonel marka danışmanlarından ve yöneticilerinden oluşan benimde üyesi olduğum Marka Konseyi çatısı altında sesimizi duyuruyor, bu vizyonla şirketlerin kurumsallaşma ve markalaşma süreçlerinde sürdürülebilir sistemlerin inşasına veya geliştirilmesine yardımcı oluyorum.

  • Gri LinkedIn Simge
WhatsApp Image 2021-03-02 at 13_edited.j

DR. EVRİM DERİNÖZLÜ

Pazarlama ve Satış Stratejisti

  • Gri LinkedIn Simge
PNMTEAM.jpg

ERKİN ŞAHİN

Görsel İletişim Uzmanı

  • Gri LinkedIn Simge
Mavi Ses Simgesi Müzik Logo Kopyası_edit

TOLGA SARI

Dijital Pazarlama Uzmanı

  • Gri LinkedIn Simge
8)AlperOğuzlu-Fotoğraf.jpg

ALPER OĞUZLU

İnsan Kaynakları Stratejisti

Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetiminden mezun olduktan sonra, yüksek lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesinde İnsan Kaynakları alanında yaptım. İş hayatımın bana kattı tecrübelerle inşaat, savunma sanayi  ve üretim sektöründe 15 yıl çalıştım. Şirketlerin kurumsallaşma süreçlerine stratejik çözümler üreterek, daha verimli insan kaynaklarının yetiştirilmesine, doğru ve etkili yönetilmesine odaklı çalışmaları gerçekleştirmeyi misyon edindim. Bugün geldiğimiz noktada her sektöre uygun stratejiler geliştirerek kendi metodolojimle insan kaynakları sistemlerini inşa etmenin ve firmalara entegre etmenin gururunu yaşıyorum.

  • Gri LinkedIn Simge

İstanbul Üniversitesi İşletme Lisans eğitimim sonrası, Okan Üniversitesi'nde Satış - Pazarlama Yüksek Lisansımı ve İstanbul Aydın Üniversitesi'nde İşletme Doktoramı tamamladım. Bankacılık ve pazarlama deneyimime ek olarak İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olarak dersler verdim. Aynı zamanda Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Başkanlığını yürüttüm. Boss Life, New York Business Excellence, Pazarlama Türkiye vb. birçok saygın dergide yazılarım bulunmaktadır. Pazarlama ve Satış Stratejisti olarak kurumlara danışmanlık vermekte, girişimcilik ve pazarlama alanlarında eğitmenlik ve mentorlük yapmaktayım.

Bilkent Üniversitesi GSTMF Grafik Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra Ankara da çeşitli Reklam ajanslarında Senior Sanat Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısı olarak çalıştım. 2009 yılında kendi firmamda yol almaya karar vererek P’NM People Fotografix in temellerini attım. Halen Ankara'da moda, reklam ve yemek fotoğrafçısı olarak çalışmalarını sürdürmekteyim.  Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak Reklam Fotoğrafçılığı dersleri vermekte ve Görsel İletişim Uzmanı olarak firmalara, görsel içerik oluşumu, stratejisi ve yaratıcı fikir, tasarım danışmanlığı yapmaktayım.

İstanbul Üniversitesi Yüksek Lisans Radyo Tv Sinema mezunuyum. Trt Avaz, Trt Müzik, Trt Haber ve Trt World kanallarında yardımcı yönetmenlik, yönetmenlik ve kurgu yönetmenliği gibi görevlerle birçok projeyi hayata geçirdim. Televizyonculuk kariyerim sayesinde, tüm kafkas ülkelerini ve tüm balkan ülkelerini gezme fırsatı yakaladım. Bu süreç boyunca bölge halklarını yakından tanıma fırsatıyla, ticari bakış açılarını ve tüketici davranışlarını yakından tecrübe ettim.  Eğitim hayatım ve çalıştığım serbest zamanlı işlerin bana sağladığı alt yapıyla; Dijital Pazarlama ile alakalı katıldığım seminerler, sertifikalar ve pratikteki tecrübelerle bilgilerimi pekiştirdim, iş deneyimlerimle uzmanlık alanımı bir üst seviyeye taşıdım.  Bugün, dijital pazarlamanın önemini ve  değerini yüksek sesle anlatmaya, dijital pazarlama stratejilerimizi markalarla buluşturmaya devam ediyorum. 

bottom of page