top of page

HAKKIMIZDA

Tüm kurumsal yönetim ve danışmanlık hizmetlerimizi, bütünleşik yürüterek zamandan ve paradan kazanmanıza yardımcı oluyoruz. İhtiyaca yönelik tüm stratejilerimizi birbirinden ayrı düşünmeden en etkili uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Başarılı yönetim, doğru tespit edilmiş bir analiz ve iyi düşünülmüş bir strateji ile başlar. Sizinle birlikte bu uygulamaları geliştiriyoruz. Planlanabilir ve gerçekçi olan tüm bu stratejiler sizi hedeflerinize yönlendirir, çünkü istediğiniz iş ortakları, müşteriler, bu beklenti ve fikir doğrultusunda sizi takip edecektir. Bu uzun vadeli planlama kritik görev durumlarında geçerlidir. Strateji aşamasından sonra, nereye gitmek istediğinizi, hangi araçları kullandığınızı, onlara nasıl ulaşacağınızı ve bu yolla katılan tüm taraflara ne gibi faydalar sağlayabileceğinizi bileceksiniz.

İş Danışmanlığı

UZMAN KADROMUZ

PNMTEAM.jpg

ABİDİN ÖZŞAHİN

Kurumsal İletişim ve Marka Stratejisti

2007 yılında Ankara'da kurduğum Bay Jingle markası ile başlayan ve aralıksız devam eden, prodüksiyon ve medya alanında yazdığım yol hikayemin zaman içinde bana kazandırdığı tecrübeler ile iş dünyasına Pazarlama Yönetimi çatısı altında Kurumsal İletişim & Marka Stratejisti olarak hizmet götürmenin gururunu yaşıyorum. Zorlu ve uzun yürüdüğümüz bu yolda içselleştirdiğim; sektörel faaliyetlerimizle ilişkilerimize değer katan tüm samimi paylaşımların güven inşa ettiği inancındayım. Kurumsallaşma kapısını bizlere aralayan iş dünyasına, 2017 yılında kurduğum markam; BrandingSmart bünyesinde Kurumsal Yönetim Danışmanlığı Hizmetleriyle fayda sağlamaya devam ediyorum.

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans eğitimim ve Anadolu Üniversitesi İşletme ABD Pazarlama Yönetimi master eğitimim dışında sahip olduğum deneyim ve teknik birikimlerimle en etkili çözümleri sunarken, kurum ve markalara üçüncü bir göz olabilme yetisiyle çalışıyorum. Değer verdiğiniz markanıza ya da kurumunuza hissettiğiniz sonsuz ilgi ve özen ışığında stratejilerimizi geliştirirken daima sizden ilham alıyorum. Yıllar boyu süren sıkı ortaklıklar kurmamızın sırrı da burada saklı.

 

Türkiye'nin profesyonel marka danışmanlarından ve yöneticilerinden oluşan benimde üyesi olduğum Marka Konseyi çatısı altında sesimizi duyuruyor, bu vizyonla şirketlerin kurumsallaşma ve markalaşma süreçlerinde sürdürülebilir sistemlerin inşasına veya geliştirilmesine yardımcı oluyorum.

  • Gri LinkedIn Simge
  • Dribbble
Adsız.png

BERKİN ŞAHİN

Kurumsal Yönetim Stratejisti

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra, akademik yaşamıma devam etmeyi planladığım İş İdaresi ve Şirket Yönetimi master programını, 1993 yılında birincilikle kazandığım Garanti Bankası Müfettiş Yardımcılığı mesleğine katılmak için bırakarak, profesyonel iş hayatına atıldım. 


30 yılda, 7 farklı sektörde (Bankacılık, Askeri Elektronik Sanayi, Gazetecilik, PC Donanım ve Elektronik, Uydu Üzeri Mobil Haberleşme, Hayat Sigortacılığı ve Emeklilik, Sağlık) ve bu sektörlerin öncü firmalarında, Pazarlama, Satış Sonrası Destek, Eğitim ve Satış, Çağrı Merkezi, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Süreç Yönetimi, İş Analizi, Kurumsal Dönüşüm, Sadakat Yönetimi, Müşteri Memnuniyet Skorlaması (NPS), e-Ticaret, vb. alanlarda uzmanlaşarak orta ve üst düzey yöneticilik görevlerini icra ettikten sonra, 2011 yılında BDKARE Danışmanlık Hizmetlerini kurdum. 


2011 – 2015 yılları arasında, bilgi birikimimi, Hayat Sigortacılığı ve Emeklilik sektöründe danışmanlık ve proje yöneticiliği yaparak geçirdikten sonra, 2015 Yılında MLPCARE Sağlık Hizmetleri A.Ş.'de (Medical Park, VM Medical Park ve Liv Hospitals Grubu) Çağrı Merkezi | Hasta Memnuniyeti ve CRM Direktör Yardımcısı olarak tekrar kurumsal hayata dönüş yaptım. Akabinde aynı grubun iştiraki olan BTN Assistance A.Ş. 'ye GMY olarak atandım; bu görevi icra ederken Medical Park Evde Bakım Eyüp Şubesinin kuruluş ve idaresini de üstlendim.


2017 - 2019 yılları arasında İstinye Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde Sağlık Yönetimi Master Programını dereceyle tamamladıktan sonra. 2020 yılında yaşadığımız Covid - 19 küresel salgını ile MLPCARE Sağlık Hizmetlerindeki kurumsal hayatından ayrılarak tekrar danışmanlık yaşamıma dönüş yaptım.

  • Gri LinkedIn Simge
  • Dribbble
WhatsApp Image 2021-03-02 at 13_edited.j

DR. EVRİM DERİNÖZLÜ

Pazarlama ve Satış Stratejisti

İstanbul Üniversitesi İşletme Lisans eğitimim sonrası, Okan Üniversitesi'nde Satış - Pazarlama Yüksek Lisansımı ve İstanbul Aydın Üniversitesi'nde İşletme Doktoramı tamamladım. Bankacılık ve pazarlama deneyimime ek olarak İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olarak dersler verdim. Aynı zamanda Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Başkanlığını yürüttüm. Boss Life, New York Business Excellence, Pazarlama Türkiye vb. birçok saygın dergide yazılarım yayımlanmış, Evrim Derinözlü web sayfamda da yazılarımı paylaşmaya devam etmekteyim. Pazarlama ve Satış Stratejisti olarak kurumlara danışmanlık vermekte, girişimcilik ve pazarlama alanlarında eğitmenlik ve mentorlük yapmaktayım.

  • Gri LinkedIn Simge
  • Dribbble
PNMTEAM.jpg

ERKİN ŞAHİN

Yaratıcı Görsel İletişim Stratejisti

Bilkent Üniversitesi GSTMF Grafik Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra Ankara da çeşitli Reklam ajanslarında Senior Sanat Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısı olarak çalıştım. 2009 yılında kendi firmamda yol almaya karar vererek P’NM People Fotografix 'in temellerini attım. Halen Ankara'da moda, reklam ve yemek fotoğrafçısı olarak çalışmalarını ESW  markasıyla sürdürmekteyim.  Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak Reklam Fotoğrafçılığı dersleri vermekte ve Yaratıcı Görsel İletişim Stratejisti olarak firmalara, görsel içerik oluşumu, stratejisi ve yaratıcı fikir tasarımlarıyla hizmet veriyorum

  • Gri LinkedIn Simge
  • Dribbble
bottom of page